آمار

تعداد نشریات59
تعداد شماره‌ها316
تعداد مقالات2,296
تعداد مشاهده مقاله612,658
تعداد دریافت فایل اصل مقاله519,522

اخبار و اعلانات


اخبار و اعلانات

فهرست کاندیداها و رای‌دهندگان انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران منتشر شد
1398-11-06

انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران، یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱ تا ۱۳ در باشگاه دانشجویان برگزار خواهد شد.

به گزارش دفتر ارتباطات و امور رسانه معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران، انتخابات نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران، یکشنبه ۲۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱ تا ۱۳ در باشگاه دانشجویان برگزار خواهد شد.

مطابق تقویم انتخابات در این مرحله، فهرست کاندیداها و رأی دهندگان انتخابات تعیین نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران منتشر شد.

پیرو فراخوان قبلی (اطلاعیه شماره دو) و طبق ماده ۸ و ۹ شیوه‌نامه برگزاری انتخابات، فهرست کاندیداها و رأی‌دهندگان انتخابات تعیین نمایندگان مدیران مسئول در کمیته ناظر بر نشریات دانشگاه تهران در جلسه هیأت نظارت بر انتخابات در روز یکشنبه ششم بهمن ماه، تنظیم و تأیید شد.

بر اساس ماده ۱۲ شیوه‌نامه برگزاری انتخابات، افرادی که نسبت به فهرست کاندیداها یا رای‌دهندگان اعتراض دارند، می‌توانند تا پایان وقت اداری روز دوشنبه ۱۴ بهمن، اعتراض خود را به‌صورت مکتوب به همراه مستندات به دبیرخانه کمیته ناظر بر نشریات واقع در اداره کل فرهنگی و اجتماعی دانشگاه تهران ارسال کنند.

فهرست کاندیداها از اینجا و فهرست مدیران مسئول دارای حق رأی از اینجا قابل دریافت است.